Certifikační střelecký kurz – pistole

Připravili jsme certifikační střelecký kurz – pistole, ukončený závěrečnou zkouškou. Certifikaci pro nás zajišťuje Anti Terror Academy, která zajišťuje výcvik speciálních jednotek po celém světě od roku 2002 a patří mezi světovou špičku v oblasti profesionálního výcviku.

Obsahem kurzu je nácvik střeleckých technik a dovedností, které budou následně předmětem praktické zkoušky. Účast na certifikačním kurzu není podmíněna dřívější návštěvou našich střeleckých kurzů. Certifikát obdrží pouze účastník, který splní následující střelecká cvičení.

Obsah certifikace:

  1. Mířená střelba/obouruč vzdálenost 5m, velikost terče kruh 5 cm. Počet ran 10. Bez omezení času. Splnil 7 zásahů. Nesplnil – 6 a méně.
  2. Mířená střelba/obouruč, vzdálenost 5m, velikost terče kruh 5 cm – vše po běhu 20 m, celkový čas od vyběhnutí je 25 sec, počet ran 5. Splnil 3 zásahy v časovém limitu. Nesplnil 2 a méně, případně více zásahů, ale s překročeným časem.
  3. Střelba s tasením zbraně z pouzdra, ruce podél těla, jednoruč, vzdálenost 5m, 5x1rána, velikost terče pouze hlava. Splnil – 4 zásahy do 2 sec. Nesplnil – méně než 4, nebo více zásahů ale s překročeným časem.
  4. Střelba s tasením a přebitím, vzdálenost 5m, 3 rány na kruh velikost 13,5cm, povinné přebití a střelba 2 rány na kruh 8,5cm. Čas 10sec. Splnil – 100% zásahů v časovém limitu.
  5. Zbraň rozložená na základní části, 5 samostatných nábojů, zásobník mimo zbraň. Vzdálenost 5m. Složit zbraň, naplnit zásobník a vystřelit 5 ran na IPSC terč. Celkový čas i se složením zbraně 35sec. Na hodnocení splnil 100% zásahů Alfa IPSC terč v časovém limitu.
  6. Střelba po změně střeleckých pozic vstoje, vkleče, vleže na zádech. Vzdálenost 5m, 2 rány vstoje, 2 vkleče a 2 vleže na zádech. Terč IPSC, čas 12 sec. Na hodnocení splnil 100% zásahů Alfa v časovém limitu.

Pro ty z Vás, kteří se nechtějí účastnit celého přípravného kurzu, ale chtějí pouze projít certifikací, je začátek v 15.00hod dne certifikačního kurzu. Cena certifikace je 1000,-Kč opravná varianta v ten samý den je za 500,- Kč. Do přihlášky napište poznámku – pouze certifikace

Přihláška na certifikační kurz pistole - 2490 Kč

Datum kurzu:

Jméno+příjmení

Email

Telefon

Věk

Ovládání zbraně

Půjčit zbraň

Poznámka:

Použitím tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a ukládáním Vašich osobních údajů prostřednictvím této webové stránky. Vaše osobní údaje nebudou sdíleny s třetími stranami.